Szczotka prostująca Remington Keratin Protect

Szczotkę Remington Keratin Protect dostałam na gwiazdkę. Prezent wybrałam trochę w ciemno, owszem jakiś czas temu testowałam podobne urządzenie innej firmy dla portalu Wizaz.pl, wtedy włosy układał mi fryzjer. Efekt był super, ale w rękach fryzjera zwykła szczotka i suszarka czynią cuda wiec byłam ciekawa czy w domu urządzenie sprawdzi się równie dobrze. Dziś mam dla was test szczotki Remington Keratin Protect.

Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 7 Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 2

 

Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 8

Zdaniem producenta:

Eleganckie, proste loki są bardzo stylowe – a może chcesz dodać im trochę objętości? Teraz możesz zachować naturalną objętość włosów, a jednocześnie wygładzić je do perfekcji, uzyskując naturalnie prosty styl oraz objętość! Ta podgrzewana szczotka 2-w-1 jednocześnie prostuje i stylizuje włosy, co pozwala na szybkie uzyskanie pożądanej fryzury bez ryzyka naelektryzowania, dzięki nowej udoskonalonej antystatycznej technologii jonowej.

Zaawansowana ceramiczna grzałka zawierająca keratynę i olej migdałowy zapobiega elektryzowaniu się włosów

Generator jonów zapobiega elektryzowaniu się włosów

Duża ceramiczna głowica szczotki pozwala na szybszą stylizację większych sekcji włosów

Specjalnie zaprojektowana przez naszych wewnętrznych ekspertów, tak aby docierała bliżej do nasady włosów, co zwiększa ich objętość

3 optymalne ustawienia temperatury: Niskie (150°C), Średnie (190°C) i Wysokie (230°C)

Szybkie nagrzewanie – zaledwie 30 sekund

Obrotowy przewód

 

Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 3 Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 4 Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 5

Moim zdaniem:

Wybrałam ten model ze względu na ceramiczną grzałkę zawierającą keratynę i olej migdałowy. Do końca nie wiem jak te składniki zostały zamknięte w szczotce ale chcę wierzyć, że sukcesywnie się uwalniają i pomogą zapobiec puszeniu się włosów.

Moje włosy maja tendencje do puszeni się, zwłaszcza w taką pogodę. Nie wspominając o tym, że pod szalikiem często powstaje jeden wielki kołtun. Krótko mówiąc zima mi nie służy. Szczotka Remington Keratin Protect miała temu zapobiec. I tak tez się stało. Na początku przeczesywałam włosy pasmo po paśmie, jak sugeruje producent. Zajmowało to trochę czasu. Któregoś dnia, spieszczać się podzieliłam włosy na dwie partie i kilkoma ruchami przeczesałam włosy od spodu i od góry. To w zupełności wystarczyło by je wyprostować i wygładzić. Efekt takiego szybkiego zabiegu widać na zdjęciach.

Szczotka wygładza i prostuje włosy, ale można nią też delikatnie podkręcić końcówki, zwłaszcza grzywki by pasma ładniej się układały. Okazało się to zaskakująco proste. Prostsze niż podkręcanie włosów prostownicą. Bałam się czy efekt wygładzenia przejdzie próbę wiatru, deszczu i śniegu. Na szczęście raz wygładzone włosy zostają takie aż do umycia głowy. 

Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 10 Remingto KERATIN PROTECT CB7480 test 6

Co do danych technicznych to szczotka ma długi trzy metrowy kabel, dzięki czemu wygodnie można wygładzić włosy nawet jeśli nie mamy kontaktu blisko lustra. Jedyne nad czym Remington mógłby popracować to waga szczotki. Jej ciężar może nie jest jakoś bardzo uciążliwy ale na pewno trochę lżejsza lepiej leżałaby w dłoni.

Krótko mówiąc szczotka prostująca Remington Keratin Protect to najlepszy prezent zeszłego roku. Dziękuję mamo! 

Teraz kupująca szczotkę prostującą lub dowolny inny produkt z linii Keratin Protect dostaniesz naszyjnik gratis! Szczegóły znajdziesz tutaj.