Wygraj wycieczkę do St. Tropez!

Piękna piaszczysta plaża, ciepłe promienie słońca opalające na trochę bardziej złoty kolor niż nad naszym morzem, luksusowe butki, imponujące jachty w przystani, celebryci przemykający malowniczymi uliczkami i niezapomniane nocne życie. To wszystko znajdziecie w St. Tropez, a ja mam dla was konkurs, w którym główna wygrana to nie tylko wycieczka na francuską riwierę ale też wyjątkowa sesja zdjęciowa!

St Tropez 2 20170619143642000000_7974

 

Marka Eisenberg, którą już dobrze znacie z mojego bloga razem z firmą Bluewater – lidera w branży luksusowych jachtów szukają twarzy do kampanii Beauty of Yachting. Wystarczy, że na Instagramie podzielicie się swoimi sposobami na pielęgnację skóry latem. Moje sposoby poznasz niebawem. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły konkursu.

20170608141941 St Tropez 4

Czy chciałabyś zostać nową twarzą kampanii #BeautyofYachting? Aby wziąć udział w wyjątkowym konkursie wystarczy opublikować film na Instagramie, w którym opowiesz nam o swoich wskazówkach jak w zdrowy sposób pielęgnować swoją skórę latem. Następnie dopisz #BeautyofYachting i gotowe. Aby zwiększyć szanse na wygraną, możesz dodatkowo oznaczyć @eisenbergparis i @bluewaterlife. Na zwycięzcę czeka niezapomniana sesja w urokliwym St. Tropez, na pokładzie jednego z najbardziej luksusowych jachtów świata. Gotowa sesja będzie otwierać kampanię marketingową #bluewaterlife na lata 2018/2019. Ten konkurs może spełnić Twoje marzenia i otworzyć drzwi do międzynarodowej kariery w modelingu. W castingu mogą wziąć udział osoby w wieku powyżej 18 roku życia. Na nadesłanie filmów czekamy w okresie od 15 maja do 15 sierpnia 2017 r. Następnie Jury wybierze 10 finalistów do drugiego etapu, którzy zostaną poproszeni o przygotowanie i przesłanie drugiego filmu wideo. W tym etapie głosy oddawać będą już internauci, którzy wyłonią damską i męską twarz konkursu “Beauties of Yachtingˮ.

20170620135448 20170619143710

Ta niepowtarzalna kampania firm Bluewater i EISENBERG Paris, ukazuje ducha żeglowania na luksusowym jachcie oraz unikalny świat piękna napełniony innowacyjnymi produktami pielęgnacyjnymi łączącymi naukę i naturę w jednym. Do wzięcia udziału w kampanii #BeautyofYachting zaprasza znana super modelka i blogerka z RPA – Tracy McGregor, gwiazda okładek takich magazynów jak m.in.: Cosmopolitan czy Maxim. W 2008 roku – Tracy McGregor, została ogłoszona najseksowniejszą kobietą świata wg południowo afrykańskiego wydania FHM. W kampanii Tracy opowiada o swoich radach jak być piękną latem. Chcesz poznać więcej szczegółów o naszej kampanii, zapraszamy na #BeautyofYachting lub na Bluewaterlife na Instagramie.

st.tropez23

photos: www.bluewateryachting.com