Test Glamglow Flashmud Brightening Treatment

Moje weekendowe rytuały pielęgnacyjne opierają się na produktach Glamglow. Po czarną maskę sięgam, gdy potrzebuję mocnego usunięcia zrogowaciałego naskórka. Niebieska świetnie sprawdza się w lato i w sezonie grzewczym, gdy skóra potrzebuje dodatkowej dawki nawilżenia. Zielona maska zamieniająca się w olejek to detoks, potrzebny podczas sezonowych przesileń. Glamglow BrightMud Eye Treatment przez cały rok nakładam pod oczy by zniwelować cienie, a pianki stosuję codziennie do usuwania resztek makijażu i dla odświeżania skóry. Czy jestem uzależniona? Najwyraźniej. Niedawno moja kolekcja powiększyła się o nowość, rozświetlającą Glamglow Flashmud Brightening Treatment.

Glamglow Flashmud

Zdaniem producenta:

Nowa, przełomowa kuracja GLAMGLOW Brightening Treatment FLASHMUD to multi-sensoryczne doświadczenie rozjaśniające, które zapewnia szybkie rezultaty – Rozświetlając, Dodając Blasku Cerze, Ujednolicając i Korygując Koloryt skóry, pozostawia karnację promienną i seksowną. 
Stworzone dla błyskawicznych i długofalowych rezultatów, dla mężczyzn i kobiet, dla każdego rodzaju skóry i w każdym wieku.

Skład:

WhiteEnergy – Zaawansowane, innowacyjne połączenie silnych, naturalnych składników uważnie dobranych, aby zwalczać niejednolite zabarwienie cery i pozostawiać bardziej promienny, lżejszy i jednolity koloryt. 

– Kwiat Dzikiej Róży Białej – Bulwa Białej Lilii – Kora Białej Brzozy – Kwiat Białego Jaśminu – Korzeń Białej Piwoni – Liść Białej Herbaty 

Flashlucent – Połączenie naturalnych składników optymalizujących transparentność cery, wyselekcjonowanych tak, by pomóc dostarczać składniki, które zapewniają świetlistą, młodziej wyglądającą skórę.

– Mikrosfery Białego Kwarcu – Kwas Mlekowy z Trzciny Cukrowej – Biały Rafinowany Pumeks Naturalny -Kwas Salicylowy z Wierzby – Suszona w Słońcu Biała Glinka  

Reflectrum – Albedo to spektrum jasności powierzchni a kompleks GLAMGLOW Reflectrum łączy silne składniki rozświetlające wzmocnione ultra-delikatną, optyczną Fotoluminescencją Diamentową, aby podnieść poziom albedo skóry. – opis Sephora.pl

Glamglow Flashmud 2

Moim zdaniem:

Maska Glamglow Flashmud jest trochę bardziej skomplikowana w obsłudze od swoich poprzedniczek. Należy ją nakładać przez 3 dni i pozostawić na minimum 20 minut. Piękny, lekko słodki zapach w pełni rekompensuje te utrudnienia. W trakcie terapii i zaraz po trzeba stosować krem z wysokim filtrem UV. Jeśli sumiennie zastosujesz się do tych wskazówek Glamglow odwdzięczy Ci się gładką, świetlistą skóra bez przebarwień. Dzięki Glamglow nawet zimą mogę pokazać się bez fluidu na twarzy.

Glamglow Flashmud 3

Mam cerę bez wyraźnych przebarwień (lucky me), jedynie sezonowo pojawia się kilka piegów. Ale żeby nie było za różowo, jej odcień zimą jest ziemisty, przez co cała twarz wygląda na zmęczoną czy nawet chorą. Po kuracji Glamglow Flashmud zauważyłam, że skóra jest gładsza, drobne zmarszczki stały się trochę mniej widoczne i co najważniejsze nabrała zdrowego blasku. A świadomość nakładania diamentów na twarz to dodatkowy bonus.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lucy_insider (@lucy_insider)

Maska Glamglow Flashmud Brightening Treatment dostępna jest w Sephora i Douglas w cenie 229 zł