Glamglow SuperCleanse Mud to Foam – test

Glamglow SuperCleanse Mud to Foam to odpowiedz na pytanie na ile sposobów można użyć błota. Okazuje się, że wiele, a kolejnym z nich jest nowy produkt do codziennej pielęgnacji, który zmienia konsystencję z ciemnej, gęstej, błotnej w delikatną, jasną piankę. Na pewno jest to fajny gazeciarski chwyt ale czy kosmetyk będzie równie skuteczny co dobrze znane błotne maseczki Glamglow?

glam 2

Zdaniem producenta:
SuperCleanseTM to rewolucyjny preparat do codziennego mycia twarzy, który łączy siłę błota ze skutecznością piany.

SuperCleanseTM zmienia kolor i zmienia konsystencję z luksusowego błota w delikatną i efektywną pianę, aby rozpuścić tłuszcz i make-up, usunąć pozostałości blokujące pory, zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Redukuje widoczność niedoskonałości, absorbuje nadmiar sebum, pozostawia super czystą, zmatowioną cerę.

Dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku, dla każdego rodzaju skóry. – Sephora.pl

glam 3

Moim zdaniem:
Krótko mówiąc Glamglow SuperCleanse stał się jednym z moich ulubionych produktów do pielęgnacji. Przed pierwszą aplikacją wizja codziennego mycia twarzy błotem wydawała mi się wyzwaniem. Jednak mądre głowy w Glamglow opracowały formułę, której chce się używać. Ma bardzo przyjemny, orzeźwiający, lekko miętowy zapach (dlatego po ten kosmetyk często sięgam podczas porannej toalety) oraz ciekawą konsystencję. Jak sama nazwa wskazuje – Mud to Foam – na twarzy oczyszczające błoto zamienia się w delikatna pianę. Choć muszę przyznać, że słowo piana jest tu trochę na wyrost. Glamglow zmienia swój kolor i konsystencję, ale jest to raczej struktura lekko spienionego mydła niż pełnej bąbelków powietrza piany. Co jak dla mnie nie jest minusem.
Efekt widać już po pierwszym użyciu i potęguje się w miarę regularnego stosowania kosmetyku. Glamglow SuperCleanse Mud to Foam dokładnie oczyszcza pory i zrogowaciały naskórek. Pozostawia twarz gładką, promienną i miłą w dotyku.

 

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lucy_insider (@lucy_insider)


 

Porada:
Zanim spłuczesz kosmetyk z twarzy jego nadmiar wmasuj w dłonie i zmyj po chwili. Skóra stanie się bardziej gładka i jednolita, przez co dłonie będą wyglądały na młodsze.

glam 5

Glamglow SuperCleanse Mud to Foam dostępny jest w perfumeriach Douglas i Sephora w cenie 149 zł.