Bezpieczna stylizacja z Philips MoistureProtect

Philips wprowadził nową serię produktów do stylizacji włosów MoistureProtect. Pierwsze, co zwraca uwagę to ładny design. Połączenie perłowej bieli z różowym złotem sprawia, że produkty wyglądają bardzo kobieco i luksusowo. Jednak najważniejsze kryje się wewnątrz.

Philips MoistureProtect 1 Philips MoistureProtect 5

 

Linia MoistureProtect jak sama nazwa wskazuje ma chronić włosy przed utratą wilgoci podczas stylizacji. W suszarce jak i prostownic został umieszczony czujnik, który 30 razy na sekundę mierzy temperaturę włosów by nie dopuścić do ich przegrzania, a co za tym idzie przesuszenia i uszkodzenia. Zanim włosy zbytnio się nagrzeją urządzenie automatycznie obniży temperaturę o ok. 30°C. Oba produkty łączy też pielęgnacja jonowa. Ujemne jony domykają łuski włosa, zapobiegają elektryzowaniu się i sprawiają, że włosy stają się gładsze i bardziej lśniące.

 

Philips MoistureProtect 2 Philips MoistureProtect 6 Philips MoistureProtect 9

Prostownica Philips MoistureProtect HP8372/00
Przyznam się, że głównym powodem, dla którego zainteresowałam się prostownicą Philips był elegancki design i obietnica właściwie nawilżonych włosów. O estetyce pisać nie muszę, zdjęcia mówią wszystko. Projektanci dołożyli starań by stworzyć produkt nie tylko ładny, ale i funkcjonalny. Świadczą o tym małe drobiazgi, które sprawiają, że prostownicę Philips po prostu dobrze się używa. Zaczynając od dwumetrowego kabla, dzięki któremu swobodnie można operować prostownicą nawet, jeśli nie mamy gniazdka blisko lustra. Ruchome płytki grzewcze mają zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym włosów podczas prostowania oraz blokada zamknięcia. Ta funkcja ma dwojakie zastosowanie. Prostując długie włosy można zamknąć prostownicę na paśmie włosów i powoli przesuwać nią bez obawy, że się otworzy. A po wyłączeniu zamknięta zajmie mniej miejsca w szufladzie czy toaletce. Prostownica już po kilkunastu sekundach jest gotowa do pracy, a to duży plus, jeśli spiesząc się przed wyjściem do pracy chcecie poskromić niesforną grzywkę. Wracając do designu, urządzenie ma delikatnie zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu można podkręcać włosy. Na boku znajduje się prosty panel sterowania z trzema przyciskami: włącz/wyłącz, funkcja MoistureProtect, oraz regulacja temperatury. Do dyspozycji mamy trzy tryby pracy 150, 175 i 200°C, O wybranej funkcji informuje niewielki wyświetlacz. A jak prostownica Philips MoistureProtect sprawdza się w praktyce? Krótko mówiąc dobrze. Poradziła sobie nawet z moimi odpornymi na stylizację włosami. Jonizacja faktycznie nadaje włosom blasku i miękkości i wydaje mi się, że włosy są w lepszej kondycji (bardziej nawilżone), niż gdy używałam innej prostownicy.

 

Suszarka Philips MoistureProtect HP828000

Suszarka Philips MoistureProtect HP8280/00
Drugim produktem z linii MoistureProtect jest suszarka. Podobnie jak w przypadku prostownicy cechuje się ona eleganckim i przemyślanym designem, jonizacją i oczywiście ochroną nawilżenia włosów. Suszarka jest lekka i posiada 2,5 metrowy kabel co wpływa na komfort suszenia włosów. Na bokach znajdują się małe silikonowe wypustki, dzięki którym włączona suszarka położona na blacie nie ucieknie. Do wyboru jest sześć ustawień szybkości i temperatury oraz niezbędny do zamknięcia łusek zimny nawiew. Do suszarki dołączony jest duży dyfuzor pozwalający uzyskać gęste loki oraz końcówka ułatwiająca prostowanie na szczotkę.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lucy_insider (@lucy_insider)


 

 
Moje niesforne fale wyprostowane prostownicą Philips MoistureProtect  
z pomocą Schwarzkopf Styliste Ultime Satin Frizz Control.

.

photos: Lucy | press