test: Glamglow BrightMud Eye Treatment

Niedawno do mojej rodziny Glamglow dołączyła maska na okolicę oczu BrightMud Eye Treatment. Byłam bardzo ciekawa efektów, bo sińce pod oczami to mankament, z którym walczę już od wielu lat. Kosmetyk ma kompleksowo zwalczyć wszystkie problemy skóry w okolicy oczu. , zmarszczki, opuchnięcia i sińce. Wyciąg z mięty pieprzowej ma zmniejszyć opuchnięcia, molekuły z kaw z całego świata mają zredukować cienie i przywrócić spojrzeniu świeżość a opatentowany tajemniczy składnik Juvelane usuwa zmarszczki. Glamglow BrightMud Eye Treatment wklepujemy w skórę w okolicach oczu, pozostawiamy na 3 minuty a w tym czasie koktajl składników odżywia komórki jednocześnie usuwając toksyny. Brzmi zachęcająco, a jak kosmetyk sprawdził się w praktyce?

glamglow brightmud eye treatment 3

Zdaniem producenta:

Pierwszy na świecie Preparat błyskawicznie naprawczy z Glinką do okolic oczu. 12 doz jednorazowego użytku z nową technologią bioaktywną: Tapwipe™. Błyskawiczne rezultaty widoczne już po 3 minutach. Preparat przeznaczony dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. – Sephora.pl

glamglow brightmud eye treatment 2

Moim zdaniem:

Każdy, kto lubi produkty Glamglow nie będzie zawiedziony. Zwłaszcza, jeśli problemem są niewielkie zmarszczki pod oczami i zwiotczałą skóra. Już po pierwszej aplikacji te mankamenty są wyraźnie zredukowane. Glamglow BrightMud Eye Treatment trochę gorzej poradził sobie z sińcami. Stały się trochę jaśniejsze, ale do kompletnego zredukowania problemu jeszcze daleka droga. Niestety w moim przypadku jest to wada trudna do zlikwidowania. Jak już kiedyś pisałam praktycznie żaden krem ani zabieg nie był w stanie sobie z tym poradzić. Jedynym wyjątkiem jest żel pod oczy Eisenberg. W przypadku Glamglow BrightMud Eye Treatment efekt rozjaśnienia jest porównywalny plus dostajemy lepszą redukcję drobnych zmarszczek.

 

Kosmetyk jest bardzo wydajny. Każdy z płatków zawiera dwie komory (na lewe i prawe oko – zupełnie jak ma to miejsce ze szkłami kontaktowymi), moim zdaniem jedna komora w zupełności wystarcza na oboje oczu.