Poznajcie Alessandro

Kilka dni temu byłam na niezwykle miłym spotkaniu u Alessandro. Okazja byłą nie byle jaka, marka Alessandro w tym roku świętuje 25 lecie działalności. Przez ćwierćwiecze firma stała się liderem w branży manicure i obecnie oferuje ponad 3000 innowacyjnych produktów.
Alessandro Biotin Nail Hardener
Alessandro striplac 4

Na spotkaniu Frank Schäberle, główny szkoleniowiec Alessandro, własnoręcznie zadbał o moje paznokcie. Moją trochę zniszczoną od hybrydy płytkę zregenerował za pomocą Biotin Nail Hardener. Odżywka utwardza łamliwe i rozdwajające się paznokcie oraz uzupełnia w nich składniki odżywcze. Następnie Frank pomalował mi paznokcie rewolucyjnym (jak dla mnie) lakierem Strpilac. Jest to złoty środek między zwykłym lakierem a hybrydą. Striplac nakłada się tak samo jak hybrydę, czyli bazę, dwie warstwy koloru i top kolejno utrwalając pod lampą UV. Różnica polega na tym, że Striplac (co sugeruje nazwa) zdejmuje się całym płatem. Taki paznokciowy striptiz. Lakier nie wnika tak mocno w płytkę jak hybryda i do jego usunięcie nie trzeba stosować acetonu, przez co nie niszczy paznokci. A trwałość jest porównywalna.

Alessandro striplac 3

Alessandro fashion inspiration

Alessandro wydaje własny magazyn Alessa. Wewnątrz znajdziecie sporo informacji o produktach, porady oraz inspiracje z wybiegów. Z Frankiem rozmawialiśmy o trendach na jesień 2014 i tak jak na wybiegach, tak i w ofercie Alessandro dominować będą stonowane odcienie zieleni, fioletu, wina oraz metaliczny brokat.

Alessandro striplac 2

Alessandro nailpolish

Jak wspomniałam Alessandro ma naprawdę bogatą ofertę. Na uwagę zasługuje color code – żele, hybrydy, Striplac oraz tradycyjne lakiery mają takie same odcienie, dzięki czemu łatwo można dobrać idealny produkt dla siebie, albo lakierem uzupełnić odrastającą hybrydę lub żel. Dwa ciekawe produkty, o których planuję zrobić osobne wpisy to samorozgrzewające się skarpety pielęgnacyjne oraz pewien tajemniczy kosmetyk, który został stworzony specjalnie dla La Toyii Jackson.

Alessandro striplac

 
 
photos: press | Lucy