Glamglow Powermud – test

O zielonej masce Glamglow Powermud wspominałam jakiś czas temu, gdy pisałam o Glamglow Thirstymud. Wtedy produkt był jeszcze niedostępny w Polsce, teraz mam dla was test i dobrą wiadomość. Maska od kilku dni jest już dostępna w Douglasie.

glamglow powermud

Zdaniem producenta:

Rewolucyjne, błyskawiczne i podwójne działanie POWERMUD™ DUALCLEANSE TREATMENT łączy Siłę Błota & Moc Oleju. W nowej kuracji – oczyszczającym doświadczeniu dla wszystkich zmysłów, aby zapewnić skórze super delikatne & ekstra głębokie oczyszczenie z Zanieczyszczeń, Sebum i Pozostałości Makijażu nagromadzonych w ciągu całego tygodnia. Preparat przeznaczony dla mężczyzn, dla kobiet, w każdym wieku i o każdym rodzaju skóry. NOWE: OILIXER™, CLAYTOX™, PUREIFIER™ & TEAOXI® pozostawią Was ze Świeżą, Czystą i Aksamitnie Gładką Skórą. – Douglas.pl

glamglow powermud (2)

Moim zdaniem:

Zielone opakowanie wita nas napisem Hello Sexy i od razu czujemy się lepiej. W srebrno zielonym słoiczku kryje się gęsta maska o lekko jabłuszkowym zapachu. Konsystencja jest delikatniejsza do czarnego Glamglow, ale gęstsza niż niebieski Glamglow Thirstymud. Maskę nakładamy na całą twarz na ok. 10min, w tym czasie wysycha i można odczuć całkiem przyjemne ściąganie. Podczas zmywania maski wodą, wcieram ją okrężnymi ruchami a ona zamienia się w olejek i uwalnia dodatkowe składniki odżywcze. (Więcej o składnikach zawartych w masce przeczytacie poniżej). Jak dla mnie jest to najlepszy produkt z gamy Glamglow. Już po pierwszym zastosowaniu moja skóra wygląda na kilka lat młodszą. Nie mówię tu o wygładzeniu zmarszczek, bo te niestety zostały, ale o odnowieniu młodzieńczego blasku, zmniejszeniu (a właściwe zlikwidowaniu) widoczności porów. Skóra wygląda na bardziej napiętą, odżywioną i po prostu młodszą.

Może za wcześnie udziela mi się świąteczny nastrój, ale zielone trójkątne opakowanie kojarzy mi się z choinką. Mówię to nie bez powodu. Uważam, że Glamglow Powermud to idealny gwiazdkowy prezent. Jest ładnie zapakowany, sprawdzi się dla różnego rodzaju cery w różnym wieku. Dla starszej skóry, potrzebującej mocniejszego oczyszczenia wybrałabym jednak czarne Glamglow Youthmask.

glamglow powermud (3)

Co w środku?

Nowość! OILIXER™ – „Najlepszy Pokarm ” dla skóry – sprawia, że cera Zachwyca Wszystkie Zmysły. Autorski kompleks – mix rzadkich, głęboko oczyszczających olejów jest nietłusty & szybko absorbujący. Ręcznie pozyskiwanych: z owoców kaktusa, żywic z soków drzew & igieł sosnowych, aby wzbogacić preparat o silnie działające, odżywcze i oczyszczające składniki. 
★ Olej z Opuncji – Wspomaga Odżywienie & Zmiękczanie 
★ Olejek Sosnowy – Wspomaga Mycie & Oczyszczanie 
★ Olejek z Kadzidłowca – Wspomaga Regenerację & Tonizuje 
★ Olej z Mirry – Wspomaga Kondycję & Odnowę 
Nowość! CLAYTOX™ to Silny lecz Łagodny, unikalny system oczyszczająco – detoksykujący. Niezwykle innowacyjny & uważnie zharmonizowany mix 4 Glinek jest specyficznie opracowany tak, aby zapewnić ultra delikatną akcję detoksu skóry dla maksymalnego lecz delikatnego oczyszczenia i odsłonić… Skórę Czystą jak ze Snów! 
★ Rzadka Brazylijska Biała Glinka – Naturalny Silikon pomaga upiększać 
★ Szybko Absorbująca Glinka Bentonitowa – Wapń pomaga oczyszczać 
★ Delikatna, Czysta Glinka Kaolinowa – Reguluje błyszczenie 
★ Bio-Mineralna Zielona Glinka – Odżywcza 
Nowość! PUREIFIER™ wykorzystuje mix substancji oczyszczających, ściągających, super delikatnych & jedwabiście złuszczających, pracujących synergicznie aby dramatycznie oczyścić i kondycjonować skórę & uwolnić ją od tygodniowego nagromadzenia zanieczyszczeń, tłuszczu i make-up’u: 
★ Hydrolizowane Aminokwasy Drożdży – Wspomagają nawilżenie 
★ AA2G – Pomaga poprawić koloryt skóry 
★ Ryż mikronizowany – Pomaga wygładzić teksturę skóry 
★ Węglan Wapnia – Pomaga oczyszczać pory 
Prawdziwe Aksamitne Liście Dziewanny zmikronizowano, umożliwiając jej silnym & naturalnym składnikom nasączać preparat niezwykle cennym kwasom tłuszczowym, minerałom i saponinom, aby pomóc odżywić skórę w trakcie oczyszczania i pozostawić ją Czystą i Aksamitną w Dotyku. – Douglas.pl

glamglow powermud (1)