Plażowy makijaż Surf&Sand Bobbi Brown

Słońce, plaża, szum fal i błogie lenistwo. Kto by w takiej sytuacji myślał o makijażu. Bobbi Brown pomyślała i całkiem słusznie. Nowa, limitowana kolekcja Surf & Sand inspirowana plażą idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu i podkreśli opaleniznę.

bobbi brown surf and sand

 

Trzonem kolekcji Bobbi Brown Surf & Sand się dwie palety cieni zapakowane w etui z magnetyczną pokrywka o fakturze grubo tkanego lnu. Sand Eye Palette to złoto, brązy oraz beże ciepłe i skrzące niczym piasek skąpany w słońcu. Mój ulubiony kosmetyk z kolekcji to Surf Eye Palette. Osiem nowych odcieni idealnie oddaje barwy spienionego morza. Tuż na brzegu przebijają piaszczyste beże a im głębiej tym barwa morza przybiera coraz intensywniejsze odcienie turkusu i lazuru. Na wieczór można mocniej zaakcentować oko z pomocą jednego z dwóch nowych odcieni (Black Chocolate i Bronze) dobrze znanej kredki Long-Wear Pencil.

 

bobbi brown

Bobbi Brown Surf & Sand to też dwa odcienie Brightening Blush. Róż, bronzer i rozświetlacz w jednym ładnie uwydatni kości policzkowe oraz zapewni świeży i promienny wygląd cery. Makijaż można wykończyć limitowanymi odcieniami pomadki Sheer Lip Color. Na koniec wystarczy tylko delikatnie muśnięcie perfumami Beach w poręcznym flakoniku z kulkowym aplikatorem.

 

surf and sand bobbi brown

   photo: press