MAC x Kelly and Sharon Osbourne

Kelly Osbourne z pociesznej grubaski, próbującej swoich sił wokalnych wyrosła na ikonę mody. Jej lawendowe włosy i cięty język stały się znakiem rozpoznawczym i muszę przyznać, że zyskała i moją sympatię. Było tylko kwestią czasu, kiedy pojawią się kolaboracje, cieszę się, że kolekcję makijażu stworzyła razem z MAC, bo gwarantuje to wysoką jakość kosmetyków.

MAC Kelly Osbournes beauty

KellyOsbourne-Lineup-72

Jakiś czas temu Kelly opublikowała na Instagramie zdjęcie pomadki sygnowanej jej imieniem. Pojawiły się spekulacje, jak będzie wyglądała kolekcja. Biorąc pod uwagę jej kolor włosów i to jak się maluje paleta barw nie zaskakuje. Ale w tym przypadku to dobrze, bo właśnie na taką liczyłam. Z linii MAC Kelly Osbourne najbardziej podoba mi sie poczwórna paleta cieni. Idealne zestawienie kolorów do wykonania letnich makijaży. Oraz pomadki w kolorze nude (Riot House) i fuksji (Yum-Yum. Miałam okazję ją testować. Soczysty kolor utrzymuje się kilka godzin a usta są miękkie).  W kolekcji znajdziemy jeszcze dwa inne odcienie pomadek, gruby eyeliner, 2 kredki i róz, rozświetlacz oraz dwie palety cienie. Wszystko w lawendowych opakowaniach z podpisem Kelly.

 

MAC Sharon Osbournes beautySharonOsbourne-Lineup-72

Jakby komuś było mało, do współpracy z marka MAC zaproszona została też Sharon. Jej linia jest bardziej zachowawcza. W czerwonych opakowaniach znajdziecie neutralnie odcienie beżu, brązu oraz złoto. Mi najbardziej spodobał się brzoskwiniowo różowy rozświetlacz Mineralize Skinfinish. W linii sygnowanej Sharon są też dwa błyszczki, Lip Pencil w czterech odcieniach, dwie Kretki, paleta cieni oraz róż. W kolekcji MAC Kelly and Sharon Osbourne dostępne są tez 4 pędzle.

photo (2)mac

Kolekcja trafi do warszawskich sklepów MAC w czerwcu oraz będzie dostępna w sklepie online.

photo: press