New Balance s/s 2014

Śniegi topnieją więc czas zmienić śniegowce na wygodniejsze trampki i sneakersy. New Balance, jak co sezon przygotował sporo apetycznych nowości.

Zaprojektowany w 1988 roku model 574 tej wiosny wraca w linii Stadium Jacket. Klasyczny model do biegania został ubrany kolory drużyn NBA z lat 90tych. Prawdziwi fani koszykówki znajdą tu żółto-fioletowe Los Angeles Lakers, granatowo-żółte Indiana Pacers czy czarno-biało-czerwone Chicago Bulls. Mniej wtajemniczeni po prostu mają do wyboru kilka ciekawych wariacji barwnych.

 

New Balance 574 STADIUM JACKET

 

To były lata 90te a teraz cofnijmy się o dekadę. New Balance U430 dostał cztery nowe umaszczenia nawiązujące do pozornie niepasujących do siebie zestawień kolorystycznych, charakterystycznych dla lat 80tych. Co mogę powiedzieć, najwyraźniej 80’s are back. Model seledynowo-żółto-bordowy to moje disco.

 

New Balance U430

 

Na wiosnę pojawi się też model CC, będący kolejnym nawiązaniem do przeszłości. Buty są stylizowane na klasyki z lat 70tych, które rozsławiły markę New Balance.

 

New Balance CC

 

Mój ulubiony model New Balance U410 doczekał się wysokiej wersji. Jak na razie jedynie w dwóch wariantach kolorystycznych. Myślę, że niebieski model musi trafić do mojej skromnej kolekcji.

 

New Balance UH410

 

Na koniec kilka najciekawszych modeli z wiosenno-letniej kolekcji New Balance.

[BMo_scrollLightboxGallery id=189 slG_vertical=0 duration=slow gallery_width=512 gallery_height=400 thumbs_width=100 thumbs_height=100 slG_caption=1 slG_loopThumbs=1 slG_opacity=40 slG_area=200 slG_scrollSpeed=2 slG_autoScroll=1 slG_aS_stopOnOver=1 slG_responsive=1 slG_relType=’lightbox|_{id}_|’ slG_useLightbox=1 slG_lightbox_text=’image {current} of {total}’ slG_lightbox_opacity=85 slG_lightbox_slideshow=1 slG_lightbox_speed=2500 ]