Happy 100/1000

Niedawno opublikowałam setny wpis, liczba fanów na Facebooku przekroczyła magiczną barierę 1000, więc pomyślałam, że to dobry moment by wprowadzić kilka zmian na blogu.

 

Dostałam sygnały, że nie każdy wie, że po kliknięciu w tytuł postu można w niego wejść i zobaczyć więcej zdjęć i zostawić komentarz. Dlatego dodałam link, który mam nadzieję ułatwi Wam nawigacje po blogu. Przy okazji odświeżyłam sposób prezentowania zdjęć i zmieniłam wtyczkę Facebookową na bardziej przyjazną. Jak pewnie już zauważyliście menu zmieniło się na angielskie, jest to wynikiem najważniejszej zmiany, przed wprowadzeniem, której wahałam się długo ale postanowiłam podjąć wyzwanie i prowadzić bloga w dwóch językach. Szykuję też kilka innych nowości ale wszystko w swoim czasie.  Mam nadzieję że zmiany będą zmianami na lepsze, chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

 

>>> And now,  English please <<<

 

For some time now I was thinking about writing my blog in English. After 100 posts I’ve decided it’s now or never so… HI WORLD! I know my English isn’t perfect but I promise I will try to do my best.  I hope You’ll enjoy my view on fashion and beauty seeing form the small county in Central Europe.