Eisenberg serum nawilżająco wygładzające

Eisenberg to francuska firma specjalizująca się w luksusowych kosmetykach z opatentowaną formułą Trio-Molecular®. Trzy molekuły harmonijnie zapewniają skórze regeneracje, pobudzenie i dotlenienie.  Niedawno miałam okazję przetestować serum nawilżająco-wygładzające i żel pod oczy. Po miesiącu stosowania kosmetyków dziś prezentuję Wam recenzję serum a o żelu napiszę za kilka dni.

 

Zapewnienia producenta:

„Serum o konsystencji lekkiego kremu bogate w czynniki nawilżające, przeciwzmarszczkowy mikrokolagen i witaminy A, E oraz F, które pobudzają mechanizmy obronne skóry, przeciwdziałają wpływowi wolnych rodników i optymalizują skuteczność działania codziennych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zawiera filtry UVA / UVB.”

 

Moim zdaniem:

Proste, eleganckie opakowanie komponuje się z przesłaniem marki i czujemy, że mamy w ręku produkt luksusowy.  Wygodny aplikator pozwala dawkować nawet niewielką ilości kosmetyku i chroni jego składniki przed utlenianiem się. Serum ma delikatną satynową konsystencję, błyskawicznie się wchłania i nie pozastawia lepkiej warstwy. Make-up możemy nałożyć od razu po zastosowaniu serum. Dzięki niemu podkład dłużej utrzyma się na skórze. Plusem kosmetyku jest też jego duża wydajność, po miesiącu codziennego stosowania zużyłam ok 1/3 opakowania (co widać na zdjęciach). Jeśli chodzi o efekt to moja skóra stała się gładsza a niektóre małe zmarszczki spłyciły się lub przestały być widoczne. Ogólnie serum oceniam bardzo dobrze i będę dalej je stosować.

 

Ocena:

Opakowanie: 5/5

Aplikacja: 5/5

Wchłanianie: 5/5

Zapach: 4/5

Konsystencja: 5/5

Wydajność: 5/5

Make-up: 5/5

Efekt: 4/5

Średnia ocen:  4.75

 

Serum nawilżająco-wygładzające Eisenberg dostępne jest tylko w perfumeriach Sephora w cenie: 319 PLN

 

 

Zobacz też:

> Podkład Eisenberg 

> Peeling malinowy w Ce-Ce Beauty Clinic