Bath*Body Works w Polsce

Całkiem niedawno witaliśmy na naszym rynku Victoria’s Secret a w ten weekend pojawiła się kolejna amerykańska marka – Bath & Body Works.

 

Nowo otwarte sklepy w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów kuszą słodkimi zapachami, ładnymi opakowaniami i onieśmielającym wyborem produktów. W ofercie Bath & Body Works znajdziemy Kolekcję Antybakteryjną składającą się z żeli i mydeł nie tylko chroniących przed bakteriami, ale też wzbogaconymi o właściwości nawilżające i odżywiające. Kolekcja Signature, która wg mnie jest kosmetycznym must have, składa się z 25 linii zapachowych a w każdej z nich znajdziemy wodę toaletowa, mgiełkę i masło do ciała, balsam oraz krem potrójnie nawilżający. Ja zakochałam się w linii Be Enchanted.

 

Produkty Bath & Body Works można by długo wymieniać: odżywcze kremy, bogate masła do ciała, aksamitne balsamy, ujmujące perfumy, słodkie błyszczyki, kolorowe mydła i żele, aromaterapeutyczne świeczki i odświeżające spray’e…    Wszystko o ładnych, długo utrzymujących się zapachach ukrytych w uroczych opakowaniach i w rozsądnych cenach. Wchodząc do sklepu za każdym razem można odkryć coś nowego.

 

Bath & Body Works to miejsce, w którym każdy miłośnik zapachów i kosmetyków znajdzie coś dla siebie. Ja od otwarcia sklepów na zakupach byłam już trzy razy.

 

 

Zobacz też:

> Otwarcie Victoria’s Secret

> Podkład Eisenberg

> Brown must have