Eveline 8w1 Total Action

Odżywkę Eveline 8w1 Total Action poleciła mi koleżanka. Po przetestowaniu kilkunastu produktów z różnych półek cenowych i nieustannych rozczarowaniach nie spodziewałam się cudów. A tu proszę, jakie pozytywne zaskoczenie, przystępna cena i duża skuteczność.

 

Moje paznokcie rosną szybko, ale niestety równie szybko się łamią. Po zastosowaniu terapii odżywką Eveline 8w1 Total Action moje paznokcie przestały się łamać, są wyraźnie twardsze i odporniejsze. By uzyskać takie rezultaty trzeba trzymać się instrukcji producenta: codziennie należy nakładać jedną warstwę odżywki, po 4 dniach trzeba wszystko zmyć i zacząć cykl od nowa. Ja stosowałam się do tych wytycznych przez 12 dni a teraz odżywki używam, jako bazy (lakier utrzymuje się ponad tydzień bez odpryskiwania) lub jako lakieru. Dwie warstwy nadają ładny połysk, naturalny zdrowy kolor i idealnie gładką powierzchnię.

 

Opis producenta:

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail ™ wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.

Dłonie są wizytówka każdej kobiety. Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami. Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem.

 

Cena  w zależności o drogerii wacha się od 9 do 13 PLN i uważam, że jest warta każdej złotówki.