Sony VAIO dla kreatywnych

Jeżeli jesteś studentem, absolwentem – dizajnerem, projektantem, artystą – malujesz, fotografujesz, projektujesz: ubrania, przedmioty, wnętrza, domy, działasz w przestrzeni publicznej – zapraszamy do udziału w konkursie Co ja VAIO.

 

Sony VAIO we współpracy z Pies Czy Suka oraz magazynem K MAG ogłaszają konkurs na projekt inspirowany najnowszą serią notebooków Sony VAIO. Nie wyznaczamy granic, oczekujemy kreatywności. Technika/forma dowolna: ilustracja, plakat, grafika, fotografia, obraz, rzeźba, przedmiot…..i inne. Jedynym warunkiem jest nawiązanie do np.: kształtu / kolorów / logo etc. najnowszej serii notebooków Sony VAIO.
Spośród autorów zgłoszonych prac jury wybierze 10 finalistów, którzy będą mieli szansę wygrać najnowszy notebook Sony VAIO E14P, Sony tablet S oraz inne atrakcyjne nagrody. 10 finałowych prac weźmie udział w wystawie towarzyszącej konferencji prasowej oraz imprezie Co ja VAIO, która odbędzie się 20 czerwca w Pies Czy Suka.

 

Prace można zgłaszać osobiście codziennie do 15 czerwca włącznie w lokalu Pies Czy Suka przy ul. Szpitalnej 8A w Warszawie w godz. 11:00-20:00 lub przesłać kurierem/pocztą na ww. adres. Projekt powinien być wydrukowany na sztywnej kartce A4 i dostarczony z płytą CD/DVD wraz z plikami projektu przygotowanym do druku w formacie .eps i .jpeg o wymiarach 100x70cm w rozdzielczości 300 dpi. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w środę 20 czerwca 2012.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz materiały do wykorzystania dostępne są na stronie http://www.kmag.pl/cojavaio.konkurs.html