Z czerwonego dywanu do szafy

Dla miłośników mody, czerwony dywan stał się tak samo ekscytujący, jak oglądanie pokazów na wybiegu. Dlatego H&M zaprojektowało mini kolekcję inspirowaną kreacjami gwiazd. Exclusive Glamour Collection to nie tylko odrobina wielkiej mody w przystępnej cenie ale też ekologia. Ubrania wykonane są z ekologicznej bawełny i konopi, a także poliestru z recyklingu.

 

Wiele marek przyzwyczaiło nas do tego, że ekotrend ogranicza się do letnich dziennych looków dlatego tak bardzo podoba mi się to niecodzienne podejście do tematu. W kolekcji znajdują się zarówno długie kreacje rodem z rozdania Oskarów jak i koktajlowe sukienki inspirowane mniej formalnymi eventami. Nie trzeba było długo czekać by zobaczyć kolekcję na prawdziwym czerwonym dywanie. Amanda Seyfried na londyńską premierę przyszła w niebieskiej smokingowej marynarce i szortach. Nominowana do Oscara Viola Davis pokazała się w różowym topie i spódnicy. Na imprezie Vanity Fair Kristin Davis bawiła się w jasno zielonej haftowanej sukience a Michelle Williams na tegorocznym BAFTAs w Londynie pokazała się w złoto-czarnej sukience tubie.

 

Kolekcja trafi do sklepów 12 kwietnia. To dzień przed, którym drży mój portfel a ja czekam z nieukrywaną niecierpliwością. Mam nadzieję że uda mi się upolować długą szarą sukienkę z szaro-różowym gorsetem.