drinks celebrity style

W ostatnim Vogue US w artykule o Ritz Paris, Kate Moss opowiada o swoim pobycie w hotelu i ulubionym drinku piję French 76: wódka, cukier, sok z cytryny i szampan, jest to najlepszy drink, jaki znam, ale tak dobrze smakuje tylko barze Hemingway w hotelu Ritz. Colin [Field, główny barman Ritz Paris] podał go na moim ślubie. W ogóle nie czuć, że jest mocny, a zaraz potem… whoops-a-daisy. Zainspirowało mnie to by poszukać, co jeszcze piją gwiazdy.

 

Jessica Alba na swoich urodzinach w jednym z Hollywoodzkich klubów podała Lady Trousdale. Drink to wymieszane 90ml wódki, 60ml likieru z czarnego bzu, 60ml soku z marakui i odrobina szampana.

 

 

 

 

Specjalnością Haze nightclub w Aria Resort & Casino Las Vegas jest Raspberry Lemon Sorbet. Ten drink uwielbiają Gwen Stefani i Leighton Meester. Sorbet składa się z 15ml syropu cukrowego, 30ml świeżego soku z cytryny, 30ml zmiksowanych malin, 15ml Lemoncello Toschi, 15ml Pallini Raspicello, 30ml wódki malinowej i 30ml cytrynówki.  Składniki mieszamy z pokruszonym lodem a na wierzch dodajemy piankę (ubite białka z syropem Rock Candy i Lemoncello Toschi).

 

 

Jennifer Aniston kręcąc Bounty Hunter w Atlantic City zatrzymała się w hotelu Borgata, w tamtejszym Water Club wieczorami piła Pure Class. Orzeźwiający drink z 30ml wódki 100ml zmiksowanych truskawek, 60ml świeżego soku z cytryny, 60ml syropu Rock Candy i 15ml szampan.

 

 

 

Prohibition Earl to ulubiony drink  Amandy Seyfried i Ashley Greene, skłąda się z: 100ml lawendowej herbaty Earl Grey, 15ml likieru St Germain oraz 50ml wódki.

 

 

 

 

 

Najmodniejszym drinkiem w Nowym Jorku jest Chocolate-Spiked Mint Julep. Zachwycają się nim Blake Lively i Nicole Richie. 30ml syropu cukrowego, 60ml burbonu wymieszane z 120ml czekoladowego shake’a.

 

 

 

Inspirację na kilka najbliższych imprez już mam a niedługo zajrzę do kieliszków i szklanek polskich gwiazd.

 

 

zdjęcia: InStyle US